Değerli iş ortaklarımız ve Müşterilerimiz;


Yapı market sektörü ile iş dünyasına adım attığımız 2009 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde uzman kadromuzla özgün, dinamik ve güçlü alt yapımız sayesinde siz değerli dostlarımıza kusursuz hizmetler sunuyoruz. Neyzen Aş. çatısı altında inşaat ve yapı malzemelerinin toptan ve perakende satışına devam ederken, iş alanımızı ve gücümüzü büyüterek tecrübelerimize ihracatı da ekledik.

Hedeflerimize ulaştıkça, birlikte yürüdüğümüz bu yolda yeni hedefler belirledik.

2019 yılında Neyzen A.Ş. olarak yapı market sektörünün öncü ve lider markası olma yolunda büyük bir adım daha atarak, e-ticaret sitemiz nalburdayim.com’u siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Hizmete açtığımız andan itibaren Nalburdayım.com ile kaba inşaat malzemelerinde kapıya teslim satış hizmeti sunarak e-ticaret pazarında bir ilki gerçekleştirdik. Geniş ürün yelpazemiz, perakendede ki gücümüz ve %100 müşteri memnuniyeti hizmet politikamız ile sektörde hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

İstikrarlı yükselişimizle yapı market sektöründe kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz.

Güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli unsurlardan biridir.

Bir hayalle çıktığımız yolda, her zaman gerçekçi adımlar attık. Siz değerli dostlarımızla uzun yıllar daha ileriye yürümek dileğiyle...