Başkan'ın Mesajı

bigbossphoto

OZAN BÜK

Neyzen AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı

Yapı Malzemeleri sektörüne adım attığımız 1990 yılından bugüne, uzman kadromuz ve değerli iş ortaklarımızla birlikte 30 yılı aşkın süredir müşterilerimizin ve siz değerli dostlarımızın hayatına dokunuyor ve sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Neyzen Ailesi olarak gösterdiğimiz istikrarlı yükselişin mimarı olan müşterilerimize, ekibimize ve başarıya olan inancımızda bize yol arkadaşlığı eden iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Perakende ve inşaat alanında ediğimiz bilgi ve tecrübemizi tüm Türkiye’ye ulaştırma hedeflerimizi 2019 yılı itibari ile online mağazamız nalburdayim.com ‘’Nöbetçi Nalburunuz’’ ile hayata geçirdik.
Kalite ve uygun fiyat politikamızla 81 ilde güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken, yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, sektörde fark yaratmaya ve başarılı işlere imza atmaya devam edeceğiz.
Başa dön